• pl
  • en
  • cz
  • sk

Mikrologistyka

Mikrologistyka - Mała logistyka
Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę Twojej firmy:
- Pakowanie,
- Wysyłanie,
- Nadawanie przesyłek: kopert i paczek,
- Adresowanie i drukowanie Listów Przewozowych,
- Przygotowanie dokumentacji celnej w przypadku paczek wysyłanych poza Unię Europejską,
- Ewentualną obsługę przyjmowania przesyłek zwrotnych od klientów, tak zwanych "Zwrotów".
Czyli... całościową obsługę odprawiania paczek Twojej firmy, Twojego biznesu. Sprawnie miło i wygodnie.

A jak to działa w praktyce?


Pan Tomasz zostawia nam zbiorczo swoje produkty oraz materiały w jakie zwykle pakuje przesyłki, są to koperty bąbelkowe. Przesyła nam informację: nazwę towaru i gotowy swój list przewozowy. My pakujemy dany przedmiot, naklejamy List Przewozowy i wysyłamy przesyłkę. Pan Tomasz nie musi się martwić o wysyłkę, może skoncentrować się spokojnie na swojej sprzedaży. W każdy piątek Pan Tomasz przywozi swoje materiały i towar - uzupełniając tym samym stan magazynowy w BOXWADi. Jednocześnie odbierając zwroty i sprawdzając ich stan.
Taki handel z pomocą BOXWADi to czysta przyjemność...

Pani Anna wykonuje dla dzieci, niemowlaków wełniane elementy odzieży. Pakowanie i wysyłka zwykle zajmowały jej sporo czasu. Taką kompleksową obsługę wysyłki zleciła nam BOXWADi. Magazynujemy tylko wyroby Pani Anny, które pakujemy w koperty i wysyłamy już sami. Pani Anna nie musi się martwić o to czy ma koperty? czy dobrze wydrukowała List Przewozowy, to już jest w naszej gestii. Dostajemy tylko: nazwę odzieży, adres dostawy ewentualne uwagi czym wysyłamy: DHL czy InPost. Czasem Pani Anna przesyła nam też gotowe Listy Przewozowe, które są naklejane przez BOXWADi na przesyłkę. Co ważne również ewentualne zwroty odbieramy i magazynujemy lub przekazujemy Pani Annie.
Pani Anna nie straci już czasu na zakup kopert, pakowanie, wysyłanie... kontroluje tylko sprzedaż i produkcję, uzupełniając swój stan magazynowy w BOXWADi. Mikrologistyka z BOXWADi to obsługa Twoich przesyłek, na które nie musisz już tracić czasu: sortujemy towar, pakujemy, drukujemy List Przewozowy, naklejamy, wysyłamy. Ty podajesz nam tylko szczegóły w formie: E-mail lub telefonicznie.

Nasza oferta skierowana jest dla: mikro firm i małych firm.

Proste prawda?

  • określ wymiary paczki
  • uzupełnij dane wysyłki
  • wybierz formę płatności
  • wydrukuj list przewozowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.