• pl
  • en
  • cz
  • sk

Nasza oferta

NASZA OFERTA
DHL Bielsko-BiałaKoperty DHL, Przesyłki DHL, Paczki DHL, Palety DHL
Naszą ofertę stanowią przesyłki kurierskie DHL oraz InPost, nadawane szybko wygodnie i sprawnie. Przesyłki są nadawane na i po terenie kraju (Polska -> Polska), jak również zagranicę zarówno na terenie Unii Europejskiej jak i na cały Świat. Są to przesyłki kopertowe, paczki, a nawet... palety. Punkt nadawania przesyłek BOXWADi Bielsko-Biała zapewnia szybkość działania, wygodę odbierania i nadawania Paczek i... możliwość zniżek w przypadku stałych klientów.
Nadawaliśmy już najróżniejsze przesyłki, małe i duże, takie blisko i takie bardzo, bardzo daleko i egzotycznie prawie "na koniec świata" na przykład do Australii, na Hawaje (USA) .;-) czy na Sao Tome (Wyspy Świętego Tomasza i Książęca). Zawsze była to wysoka jakość dostawy i odbioru, dobry czas transportu przesyłki. Jesteśmy zatem sprawdzoną firmą współpracującą z DHL zarówno w Polsce jaki i zagranicą (Słowacja, Czechy ) oraz InPost w Polsce. Nasi pracownicy często też doradzą jak najlepiej przygotować przesyłkę, jak ją spakować, zapakować i jakim transportem ją wysłać, czy Drogowym czy też Lotniczym.

DHL.wadi.pl NEXT DAYPRZESYŁKA KRAJOWA DHL - Standardowa usługa doręczenia przesyłki DHL, paczki DHL do końca następnego dnia roboczego.

(9) DOMESTIC EXPRESS 9 DHL - Usługa rekomendowana dla najpilniejszych paczek DHL, przesyłek DHL - doręczenie do godziny 9:00 następnego dnia roboczego.

(12) DOMESTIC EXPRESS 12 DHL - Usługa rekomendowana dla pilnych przesyłek biznesowych DHL - doręczenie do godziny 12:00 następnego dnia roboczego.

ODBIÓR WŁASNY DHL - Usługa polegająca na odbiorze przesyłki DHL w naszym punkcie nadawania przesyłek DHL - BOXWADi Bielsko-Biała, lub innej siedzibie/oddziale BOXWADi lub firmy DHL. Zwykle jest to lokalny magazyn - sortowania przesyłek DHL w danym większym mieście.

(18) DORĘCZENIE POPOŁUDNIOWE DHL 18:00 – 22:00 - Usługa dostępna w dni robocze, rekomendowana dla doręczeń wieczornych do odbiorców prywatnych w godzinach 18:00 - 22:00.


DHL.wadi.pl DOSTAWA DO 9:00(SO) DORĘCZENIE DHL W SOBOTĘ - Usługa, nadania pilnej przesyłki DHL w Piątek i kurier DHL dostarcza ją w Sobotę. Usługa dostępna tylko w wybranych miastach.

(SO-NAD) NADANIE DHL W SOBOTĘ - Usługa, nadania przesyłki DHL w Sobotę, kurier DHL odbiera przesyłkę DHL w Sobotę i dostarcza ją w Poniedziałek. Usługa dostępna w wybranych miastach.

(SO-NZW) NADANIE ZWYKŁE DHL W SOBOTĘ - Usługa tylko w przypadku, gdy masz zamiar nadać przesyłkę DHL w najbliższą Sobotę zwykłym trybem, przesyłka DHL zostanie zabrana przez kuriera DHL w Poniedziałek i od tego dnia liczy się jej czas dostawy.

(UBE) UBEZPIECZENIE PRZESYŁKI DHL - Usługa ubezpieczenia obejmuje standardowo wartość przesyłki DHL zwykle są to kwoty sięgające do 50.000 PLN. Istnieje też możliwość ubezpieczenia przesyłki DHL na kwotę nawet do 100.000 PLN.
Na tomiast w celu objęcia dodatkowym ubezpieczeniem przesyłek powyżej 100.000 PLN należy zadzwonić osobiście do Biura Obsługi Klienta firmy DHL. Usługa oferowana jest wyłącznie Klientom posiadającym umowę o współpracy!.

(PDI) INFORMACJA PRZED DORĘCZENIEM DHL - Usługa telefonicznego kontaktu kuriera DHL z odbiorcą Państwa przesyłki DHL. Przekazujemy informacje o terminie dostawy oraz ewentualnych kosztach. Do wykonania usługi niezbędne jest podanie numeru telefonu do odbiorcy. Usługa jest dodatkowo płatna!


DHL.wadi.pl DOSTAWA DO 12:00(POD) POTWIERDZENIE DORĘCZENIA DHL - Usługa polegająca na dostarczeniu kopii potwierdzonego listu przewozowego DHL.

(COD) ZWROT POBRANIA DHL - Usługa umożliwia zapłatę za przesyłkę DHL w momencie dostarczenia przesyłki do odbiorcy. Jeżeli pobranie zwracane jest przekazem pocztowym, dodatkowa opłata pocztowa zostanie potrącona z kwoty pobrania. Maksymalna kwota pobrania wynosi 11.000 PLN w przypadku kwoty przekraczającej 6.500 PLN odbiorca zobowiązany jest do osobistego odbioru przesyłki w Oddzile BOXWADi lub Terminalu DHL. Kwota pobrania zwracana jest w ciągu 5 ~ 10 dni roboczych od dnia doręczenia przesyłki DHL (obowiązuje data przekazania środków z rachunku bankowego). Każda przesyłka za pobraniem podlega dodatkowemu ubezpieczeniu.

(ROD) ZWROT POTWIERDZONYCH DOKUMENTÓW DHL - Usługa umożliwia zwrot do nadawcy potwierdzonych przez odbiorcę dokumentów towarzyszących oryginalnej przesyłce DHL. Maksymalnie może to być 5 dokumentów.

(NST) PRZESYŁKA NIESTANDARDOWA DHL Umożliwia nadanie przesyłki DHL przekraczającej standardowe wymiary (czyli: 60 cm x 60 cm x 120 cm  / długość x szerokość x wysokość), jak również nadanie przesyłek DHL nieforemnych, walcowatych, okrągłych, których kształt jest odmienny od prostopadłościanu (pudełka). Usługa ta jest dodatkowo płatna do podstawowej ceny przesyłki: +29 PLN


Przesyłki InPost i Paczki InPost
Paczki InPost obecnie są nadawane w czterech (4) gabarytach, rozmiarach:
InPost gabaryt A - paczka InPost: 8 cm x 38 cm x 64 cm,
InPost gabaryt B - paczka InPost: 19 cm x 38 cm x 64 cm,
InPost gabaryt C - paczka InPost: 41 cm x 38 cm x 64 cm,
InPost gabaryt D - paczka InPost: 50 cm x 50 cm x 80 cm (tylko Kurier InPost)
Maksymalna waga paczki InPost jest to: 25 kg

Rodzaj przesyłki InPost - Paczka InPost ma obecnie dwa (2) rodzaje:
Paczkomat - Paczka InPost obsługiwana (nadawana/odbierana) w maszynie typu Paczkomat.
Kurier InPost - Paczka InPost obsługiwana (nadawana/odbierana) osobiście przez Kuriera InPost.

Forma Nadania/Odbioru paczki InPost - Paczkę InPost można obecnie nadać:
Paczkomat - Paczka InPost nadana/odebrana w maszynie typu Paczkomat, 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Podczas generowania zamówienia Listu Przewozowego InPost należy wybrać odpowiednie, konkretne urządzenie Paczkomat z dokładnym adresem.
Kurier Inpost - Paczka InPost nadana / odbierana za pośrednictwem Kuriera InPost. Kurier InPost odbiera paczkę z konkretnego adresu oraz dostarcza paczkę na wskazany w Liście Przewozowym  adres odbiorcy.
(POP-InPost) Punkt Obsługi Paczek InPost - Paczka z wygenerowanym wydrukowanym Listem Przewozowym InPost, nadana w jednym z wielu Punktów Obsługi Paczek InPost. W Punkcie Obsługi Paczek InPost można też odebrać paczkę, jeśli jest skierowana/przekierowana do konkretnego Punktu Obsługi Paczek InPost.

(UBE) UBEZPIECZENIE PRZESYŁKI InPost - Usługa ubezpieczenia Paczki InPost obejmuje możliwość ubezpieczenia wartość przesyłki w trzech (3) przedziałach:
- do kwoty 5.000 PLN,
- do kwoty  10.000 PLN,
- i maksymalnie do kwoty: 20.000 PLN.
Nie ma możliwości ubezpieczenia Paczki InPost na wyższą kwotę.

(COD) ZWROT POBRANIA InPost - Usługa umożliwia zapłatę za przesyłkę (lub przesyłkę i towar) w momencie dostarczenia przesyłki InPost do odbiorcy. Jeżeli pobranie zwracane jest przekazem pocztowym, dodatkowa opłata pocztowa zostanie potrącona z kwoty pobrania. Maksymalna kwota pobrania wynosi 5.000 PLN. Kwota pobrania zwracana jest w ciągu 5 ~ 10 dni roboczych od dnia doręczenia przesyłki (obowiązuje data przekazania środków z rachunku bankowego). Każda przesyłka za pobraniem podlega dodatkowemu ubezpieczeniu.

  • określ wymiary paczki
  • uzupełnij dane wysyłki
  • wybierz formę płatności
  • wydrukuj list przewozowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.