• pl
  • en
  • cz
  • sk

Oddziały

Andrychów BOXWADi
ul. Dworcowa 1
34-120 Andrychów, PL

Tel.: 797477910

Andrychow@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/andrychow
Bełchatów BOXWADi
ul. Dworcowa 1
97-400 Bełchatów, PL

Tel.: 797477910

Belchatow@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/belchatow
Białystok BOXWADi
ul. Białostocka 1
15-001 Białystok, PL

Tel.: 797477910

Bialystok@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/bialystok
Bielsko-Biała BOXWADi Centrala
ul. Kowalska 61
43-300 Bielsko-Biała, PL

Tel.: 797477910

bielsko-biala@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/bielsko-biala
Brenna BOXWADi
ul. Bielska 1
43-438 Brenna, PL

Tel.: 797477910

Brenna@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/brenna
Brzeszcze BOXWADi
ul. Dworcowa 1
32-620 Brzeszcze, PL

Tel.: 797477910

Brzeszcze@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/brzeszcze
Bydgoszcz BOXWADi
ul. Dworcowa 1
85-001 Bydgoszcz, PL

Tel.: 797477910

bydgoszcz@wadi.pl
https://boxwadi.com/oddzialy/bydgoszcz
Chrzanów BOXWADi
ul. Chrzanowska 1
32-500 Chrzanów, PL

Tel.: 797477910

chrzanow@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/chrzanow
Cieszyn BOXWADi
ul. Cieszyńska 1
43-400 Cieszyn, PL

Tel.: 797477910

cieszyn@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/cieszyn
Czechowice-Dziedzice
ul. Bielska 1
43-500 Czechowice-Dziedzice, PL

Tel.: 797477910

Czechowice.dziedzice@boxwadi.coml
https://boxwadi.com/oddzialy/czechowice-dziedzice
Częstochowa BOXWADi
ul. Częstochowska 1
42-200 Częstochowa, PL

Tel.: 797477910

Czestochowa@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/czestochowa
Gdańsk BOXWADi
ul. Na stoku 1
80-008 Gdańsk, PL

Tel.: 797477910

gdansk@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/gdansk
Gdynia BOXWADi
ul. Gdyńska 1
158524 Gdynia, PL

Tel.: 797477910

gdynia@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/gdynia
Gorzów Wielkopolski BOXWADi
ul. Gorzowska 1
66-400 Gorzów Wielkopolski, PL

Tel.: 797477910

gorzow.wielkopolski@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/gorzow-wielkopolski
Jastrzębie-Zdrój BOXWADi
ul. Dworcowa 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój, PL

Tel.: 797477910

jastrzebie-zdroj@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/jastrzebie-zdroj
Jelenia Góra BOXWADi
ul. Jeleniogórka 1
58-500 Jelenia Góra, PL

Tel.: 797477910

Jelenia.gora@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/jelenia-gora
Katowice BOXWADi
ul. Katowicka 1
40-001 Katowice, PL

Tel.: 797477910

Katowice@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/katowice
Kęty BOXWADi
ul. Dworcowa 1
32-650 Kęty, PL

Tel.: 797477910

Kety@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/kety
Kielce BOXWADi
ul. Dworcowa 1
25001 Kielce, PL

Tel.: 797477910

kielce@wadi.pl
https://boxwadi.com/oddzialy/kielce
Kołobrzeg BOXWADi
ul. Towarowa 1
78-100 KOŁOBRZEG, PL

Tel.: 797477910

kolobrzeg@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/kolobrzeg
Koszalin BOXWADi
ul. Dworcowa 1
75-004 Koszalin, PL

Tel.: 797477910

Koszalin@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/koszalin
Kraków BOXWADi
ul. Krakowska 1
30-001 Kraków, PL

Tel.: 797477910

krakow@wadi.pl
https://boxwadi.com/oddzialy/krakow
Krzeszowice BOXWADi
ul. Dworcowa 1
32-065 Krzeszowice, PL

Tel.: 797477910

Krzeszowice@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/krzeszowice
Kwidzyn BOXWADi
ul. Dworcowa 1
82-500 Kwidzyn, PL

Tel.: 797477910

kwidzyn@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/kwidzyn
Libiąż BOXWADi
ul. Dworcowa 1
32-590 Libiąż, PL

Tel.: 797477910

Libiaz@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/libiaz
Lublin BOXWADi
ul. Lublinowa 1
20-001 Lublin, PL

Tel.: 797477910

lublin@wadi.pl
https://boxwadi.com/oddzialy/lublin
Łódź BOXWADi
ul. Dworcowa 1
90-001 Łódź, PL

Tel.: 797477910

lodz@wadi.pl
https://boxwadi.com/oddzialy/lodz
Olsztyn BOXWADi
ul. Olsztyńska 1
10-001 Olsztyn, PL

Tel.: 797477910

Olsztyn@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/olsztyn
Opole BOXWADi
ul. Opolska 1
45-001 Opole, PL

Tel.: 797477910

opole@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/opole
Oświęcim BOXWADi
ul. Oświęcimska 1
32-600 Oświęcim, PL

Tel.: 797477910

Oswiecim@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/oswiecim
Poznań BOXWADi
ul. Poznańska 1
60-001 Poznań, PL

Tel.: 797477910

Poznan@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/poznan
Pszczyna BOXWADi
ul. Pszczyńska 1
43-200 Pszczyna, PL

Tel.: 797477910

pszczyna@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/pszczyna
Rzeszów BOXWADi
ul. Rzeszowska 1
35-001 Rzeszów, PL

Tel.: 797477910

rzeszow@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/rzeszow
Skierniewice BOXWADi
ul. Dworcowa 1
96-100 Skierniewice, PL

Tel.: 797477910

Skierniewice@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/skierniewice
Skoczów BOXWADi
ul. Skoczowska 1
43-430 Skoczów, PL

Tel.: 797477910

skoczow@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/skoczow
Szczecin BOXWADi
ul. Szczecińska 1
70-001 Szczecin, PL

Tel.: 797477910

Szczecin@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/szczecin
Szczyrk BOXWADi
ul. Bielska 1
43-370 Szczyrk, PL

Tel.: 797477910

Szczyrk@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/szczyrk
Tarnów BOXWADi
ul. Dworcowa 1
33-100 Tarnów, PL

Tel.: 797477910

Tarnow@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/tarnow
Toruń BOXWADI
ul. Rynek 10
87-100 Toruń, PL

Tel.: 797477910

Torun@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/torun
Trzebinia BOXWADi
ul. Dworcowa 1
32-540 Trzebinia, PL

Tel.: 797477910

Trzebinia@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/trzebinia
Tychy BOXWADi
ul. Dworcowa 1
43-100 Tychy, PL

Tel.: 797477910

Tychy@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/tychy
Ustroń BOXWADi
ul. Bielska 1
43-450 Ustroń, PL

Tel.: 797477910

Ustron@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/ustron
Wadowice BOXWADi
ul. Dworcowa 1
34-100 Wadowice, PL

Tel.: 797477910

Wadowice@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/wadowice
Warszawa BOXWADi
ul. Warszawska 1
01-001 Warszawa, PL

Tel.: 797477910

Warszawa@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/warszawa
Wisła BOXWADi
ul. Dworcowa 1
43-360 Wisła, PL

Tel.: 797477910

Wisla@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/wisla
Wrocław BOXWADi
ul. Wrocławska 1
50-001 Wrocław, PL

Tel.: 797477910

Wroclaw@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/wroclaw
Zabrze BOXWADi
ul. Dworcowa 1
41-800 Zabrze, PL

Tel.: 797477910

Zabrze@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/zabrze
Zielona Góra BOXWADi
ul. Zielonogórska 1
65-001 Zielona Góra, PL

Tel.: 797477910

zielona.gora@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/zielona-gora
Żywiec BOXWADi
ul. Dworcowa 1
34-300 Żywiec, PL

Tel.: 797477910

zywiec@boxwadi.com
https://boxwadi.com/oddzialy/zywiec
  • określ wymiary paczki
  • uzupełnij dane wysyłki
  • wybierz formę płatności
  • wydrukuj list przewozowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.