• pl
  • en
  • cz
  • sk

Oddziały

Białystok BOXWADi
ul. Białostocka 1
15-001 Białystok, PL

Tel.: 797477910

Bialystok@boxwadi.com
https://bialystok.boxwadi.com
Bielsko-Biała BOXWADi Alladyn Travel
ul. Mostowa 2
43-300 Bielsko-Biała, PL

Tel.: 797477910

bielsko-biala@boxwadi.com
https://bielsko-biala.boxwadi.com
Bielsko-Biała BOXWADi Centrala
ul. Kowalska 61
43-316 Bielsko-Biała, PL

Tel.: 797477910

BOX@wadi.pl
https://boxwadi.com
Bydgoszcz BOXWADi
ul. Dworcowa 1
85-001 Bydgoszcz, PL

Tel.: 797477910

bydgoszcz@wadi.pl
https://bydgoszcz.boxwadi.com
Chrzanów BOXWADi
ul. Chrzanowska 1
32-500 Chrzanów, PL

Tel.: 797477910

chrzanow@boxwadi.com
https://chrzanow.boxwadi.com
Cieszyn BOXWADi
ul. Cieszyńska 1
43-400 Cieszyn, PL

Tel.: 797477910

cieszyn@boxwadi.com
https://cieszyn.boxwadi.com
Czechowice-Dziedzice
ul. Bielska 1
43-500 Czechowice-Dziedzice, PL

Tel.: 797477910

Czechowice.dziedzice@boxwadi.coml
https://czechowice.boxwadi.com
Częstochowa BOXWADi
ul. Częstochowska 1
42-200 Częstochowa, PL

Tel.: 797477910

Czestochowa@boxwadi.com
https://czestochowa.boxwadi.com
Gdańsk BOXWADi
ul. Na stoku 1
80-008 Gdańsk, PL

Tel.: 797477910

gdansk@boxwadi.com
https://gdansk.boxwadi.com
Gdynia BOXWADi
ul. Gdyńska 1
158524 Gdynia, PL

Tel.: 797477910

gdynia@boxwadi.com
https://gdynia.boxwadi.com
Gorzów Wielkopolski BOXWADi
ul. Gorzowska 1
66-400 Gorzów Wielkopolski, PL

Tel.: 797477910

gorzow.wielkopolski@boxwadi.com
https://gorzow.wielkopolski.boxwadi.com
Jelenia Góra BOXWADi
ul. Jeleniogórka 1
58-500 Jelenia Góra, PL

Tel.: 797477910

Jelenia.gora@boxwadi.com
https://jelenia-gora.boxwadi.com
Katowice BOXWADi
ul. Katowicka 1
40-001 Katowice, PL

Tel.: 797477910

Katowice@boxwadi.com
https://katowice.boxwadi.com
Kielce BOXWADi
ul. Dworcowa 1
25001 Kielce, PL

Tel.: 797477910

kielce@wadi.pl
https://kielce.boxwadi.com
Kraków BOXWADi
ul. Krakowska 1
30-001 Kraków, PL

Tel.: 797477910

krakow@wadi.pl
https://krakow.boxwadi.com
Lublin BOXWADi
ul. Lublinowa 1
20-001 Lublin, PL

Tel.: 797477910

lublin@wadi.pl
https://lublin.boxwadi.com
Łódź BOXWADi
ul. Dworcowa 1
90-001 Łódź, PL

Tel.: 797477910

lodz@wadi.pl
https://lodz.boxwadi.com
Olsztyn BOXWADi
ul. Olsztyńska 1
10-001 Olsztyn, PL

Tel.: 797477910

Olsztyn@boxwadi.com
https://olsztyn.boxwadi.com
Opole BOXWADi
ul. Opolska 1
45-001 Opole, PL

Tel.: 797477910

opole@boxwadi.com
https://opole.boxwadi.com
Oświęcim BOXWADi
ul. Oświęcimska 1
32-600 Oświęcim, PL

Tel.: 797477910

Oswiecim@boxwadi.com
https://oswiecim.boxwadi.com
Poznań BOXWADi
ul. Poznańska 1
60-001 Poznań, PL

Tel.: 797477910

Poznan@boxwadi.com
https://poznan.boxwadi.com
Pszczyna BOXWADi
ul. Pszczyńska 1
43-200 Pszczyna, PL

Tel.: 797477910

pszczyna@boxwadi.com
https://pszczyna.boxwadi.com
Rzeszów BOXWADi
ul. Rzeszowska 1
35-001 Rzeszów, PL

Tel.: 797477910

rzeszow@boxwadi.com
https://rzeszow.boxwadi.com
Skoczów BOXWADi
ul. Skoczowska 1
43-430 Skoczów, PL

Tel.: 797477910

skoczow@boxwadi.com
https://skoczow.boxwadi.com
Szczecin BOXWADi
ul. Szczecińska 1
70-001 Szczecin, PL

Tel.: 797477910

Szczecin@boxwadi.com
https://szczecin.boxwadi.com
Warszawa BOXWADi
ul. Warszawska 1
01-001 Warszawa, PL

Tel.: 797477910

Warszawa@boxwadi.com
https://warszawa.boxwadi.com
Wiedeń BOXWADi
ul. Wiedeńska 1
1010 Wiedeń, AT

Tel.: 797477910

Wieden@boxwadi.com
https://wieden.boxwadi.com
Wrocław BOXWADi
ul. Wrocławska 1
50-001 Wrocław, PL

Tel.: 797477910

Wroclaw@boxwadi.com
https://wroclaw.boxwadi.com
Zielona Góra BOXWADi
ul. Zielonogórska 1
65-001 Zielona Góra, PL

Tel.: 797477910

zielona.gora@boxwadi.com
https://zielona-gora.boxwadi.com
  • określ wymiary paczki
  • uzupełnij dane wysyłki
  • wybierz formę płatności
  • wydrukuj list przewozowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.