• pl
  • en
  • cz
  • sk

Wirtualna Skrytka

Wirtualna skrytka - wirtualna skrzynka

To kompleksowy odbiór Twoich przesyłek w naszym punkcie BOXWADi. Przesyłki odbierasz zbiorczo raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie, raz w miesiącu. Mogą to być przesyłki obsługiwane przez Firmy Kurierskie: InPost, InPost Paczkomat, DHL, DPD, GLS, FEDEX, UPS, TNT, GEIS, EMS, Pocztex, Poczta Polska, oraz inne.
Czyli Twoja własna wirtualna skrytka przesyłek: listów, kopert i paczek.

Jak to funkcjonuje praktycznie?

Pani Ania często zamawia przesyłki, zwykle kiedy kurier chce je dostarczyć? - Pani Ania jest w pracy. W takiej sytuacji nie mogłaby odbierać swoich paczek.
Pani Ania założyła w BOXWADi swoją Wirtualną Skrytkę. Przesyłki: DHL, InPost, DPD oraz innych firm kurierskich przychodzą do nas, są magazynowane w Wirtualnej osobistej Skrytce Pani Ani i są zbiorczo przez Panią Anię odbierane w Sobotę. To wygodne i proste rozwiązanie.

Pan Paweł jest handlowcem, sporo czasu spędza w podróżach służbowych. Nie ma ani czasu, ani możliwości odbierać przesyłek codziennie. Bywa, że w rozjazdach spędza nawet kilka tygodni. Zaproponowaliśmy Panu Pawłowi Wirtualną Skrytkę BOXWADi. Pan Paweł ma magazynowane przesyłki u nas, odbiera kiedy wraca z podróży a czasami prosi aby ważne przesyłki, dokumenty przesłać do wskazanego hotelu nawet z dostawą na Sobotę. Pan Paweł ma wygodne rozwiązanie.

Pan Michal mieszka na stałe w Czechach. W Polsce sporo kupuje na różnych serwisach w tym na Allegro z dostawą paczkomat InPost. Swoje paczki Pan Michal odbiera zbiorczo raz na dwa tygodnie. Kiedy Pan Michal przyjeżdża w jego Wirtualnej Skrytce BOXWADi czekają poukładane paczki. Przy okazji Pan Michal zostawia ewentualne swoje zwroty i nadania po Polsce. Przesyłki międzynarodowe byłyby znacznie droższe a Wirtualna Skrytka BOXWADi jest dla niego idealnym rozwiązaniem.

Pani Martina mieszka na Słowacji i tam pracuje. W Polsce bywa na zakupach raz w miesiącu, przy okazji odbierając ze swojej Wirtualnej Skrytki BOXWADi przesyłki zamawiane na różnych serwisach i aukcjach internetowych. Na Polskich portalach jest większy wybór niż na Słowacji i jest nieco... taniej! Takie zakupy to wygodna sprawa, ale jak odbierać zamówione paczki? I tu Wirtualna Skrytka BOXWADi okazała się idealna dla Pani Martiny. Przy okazji Pani Martina rozreklamowała naszą usługę Wirtualną Skrytkę BOXWADi na Słowacji u siebie w mieście wśród swoich koleżanek. Teraz wspólnie przyjeżdżają i odbierają swoje paczki a przy okazji robią sobie drobne zakupy w Polskich marketach.

Nasza Wirtualna Skrytka BOXWADi ma jeszcze jedną, ciekawą zaletę. Prezentu wcześniej dla Dzieci od świętego Mikołaja, czy dla ukochanej osoby na urodziny czy rocznice ślubu nie musisz już chować w domu. Możesz spokojnie magazynować to w naszej Wirtualnej Skrytce BOXWADi i odebrać w ostatniej chwili.
Sekret i niespodzianka gwarantowana.


Pobierz:
1. Upoważnienie do Wirtualnej Skrytki BOXWADi
2. Przykłady Adresowania przesyłek do Wirtualnej Skrytki BOXWADi 

 

  • określ wymiary paczki
  • uzupełnij dane wysyłki
  • wybierz formę płatności
  • wydrukuj list przewozowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.