• pl
  • en
  • cz
  • sk

Współpraca

DHL Bielsko-BiałaZapraszamy do współpracy firmy, biura, osoby indywidualne nadawanie paczek i przesyłek z BOXWADi jest naprawdę łatwe.
Jeśli macie Państwo potrzebę nadawania przesyłek, paczek czy też dokumentów zapraszamy do współpracowania z nami. Nie musisz mieć umowy, limitów, zobowiązań, aby nadawać przesyłki po Polsce i zagranicę w DOBREJ CENIE! ;-)
Wystarczy zacząć z nami działać wspólnie. Opisz nam swój problem, podaj jakiego typu przesyłki chcesz nadawać?, dokąd? (Polska? UE? Świat?) ustalimy wspólnie warunki i zapraszamy do nadawania, odbieranie paczek i przesyłek. Prawda, że to proste?

Umowa i formy współpracy z naszym punktem nadawania przesyłek BOXWADi.

Nasz punkt nadawania przesyłek BOXWADi, ma możliwość bardzo ciekawej współpracy, zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi. Przesyłki nadajemy znanymi sprawdzonymi firmmai takimi jak: DHL Poslka, DHL Slovakia, DHL Express, InPost. Firmy mają dodatkowo możliwość zlecania nadawania i odbierania przesyłek DHL, InPost od Osoby/firmy X do Osoby firmy Y. Zlecenia takie można dokonywać telefonicznie bądź e-mailowo, po zawarciu z nami prostej umowy dotyczącej opłat za zlecane i zamawiane przesyłki DHL czy też InPost.

Co zyskujesz jako klient naszego punktu nadawania BOXWADi - przesyłek DHL, InPost?
Przede wszystkim wygodę, gdyż cały proces zamówienia jest już po naszej stronie. Kolejną wygodną sprawą jest to, że klient otrzymuje od nas wygenerowany już List Przewozowy DHL, InPost, jedynie: Drukuje i... oczekuje Kuriera DHL czy tez Kuriera InPost. Sprawa najważniejsza cena i koszt, tu mamy kilka bardzo wygodnych rozwiązań:

1. Płatność przelewem:
- Za przesyłkę DHL, InPost przelewem płaci Nadawca podczas procesu zamawiania - otrzymuje korzystny rabat :-) czyli jest taniej!
- Za przesyłkę DHL, InPost przelewem płaci Odbiorca podczas procesu zamawiania - otrzymuje korzystny rabat :-) czyli też jest taniej!

2. Płatność COD "Za pobraniem"
- Za przesyłkę DHL, InPost płaci Odbiorca Przesyłki DHL, InPost podczas procesu zamówienia należy zaznaczyc opcje COD "Za Pobraniem".
- Za przesyłkę DHL, InPost płaci Nadawca Przesyłki DHL, InPost podczas procesu zamówienia należy zaznaczyc opcje COD "Za Pobraniem".

3. Płatność telefoniczna "Zdalne pobranie":
- Za przesyłkę DHL, InPost telefonicznie płaci Nadawca Przesyłki DHL, InPost podczas procesu zamówienia należy podać dane karty Bankomatowej, Kredytowej.
- Za przesyłkę DHL, InPost telefonicznie płaci Odbiorca Przesyłki DHL, InPost podczas procesu zamówienia należy podać dane karty Bankomatowej, Kredytowej .
4. Dla Firm i stałych klientów (Nadawców i Odbiorców):
- Płatność zbiorcza np. raz w tygodniu.
- Płatność z nadpłatą na zasadzie doładowania konta Prepaid (opłacony z góry).

Kto może korzystać z form współpracy z naszym punktem BOXWADi nadawajać przesyłki DHL, InPost?
Warianty: 1, 2, 3 są dostepne praktycznie dla każdego i może tu swobodnie korzystać praktycznie każdy, kto posiada: Komputer + Drukarkę i E-mail lub inny komunikator.
Warianty: 4 przeznaczone są tylko i wyłącznie dla osób i firm zarejestrowanych w naszym systemie BOXWADi, współpracujących z nami, do których mamy zaufanie biznesowe lub dla nowych osób i firm - jednak po otrzymaniu przez nas przedpłaty (Prepaid) na nasze konto bankowe  za przyszłe nadawane przesyłki DHL i InPost.

Jakie są korzyści współpracy z naszym punktem nadawania BOXWADi:
Biura i firmy z nami współpracujące, mają sprawdzonego dostawcę, dobre ceny oraz zaufanie i terminowość. Jeśli nadajesz paczkę 1 na miesiąc ok :-) Jeśli częściej np. raz w tygodniu też dobrze. Masz i tak zapewnioną korzystną cenę w przeciwieństwie do jednorazowego samodzielnego nadawania paczki. Jeśli Twoi klienci też chcą nadawać do Ciebie, paczki bardzo proszę :-) I wszystko bez zobowiązań, czy wymaganych limitów... prosto i łatwo. A realne zysk? Twój czas! Cena za każdą przesyłkę jest o wiele niższa niż standardowa cena, czyli realnie oszczędzasz. :-) Przesyłki DHL i InPost można nadawać w naszym punkcie nadawania przesyłek BOXWADi:
- Bezposrednio,
- Zdalnie (internetowo),
ale też w każdym miejscu w Polsce i zagranicą.
Umożliwiamy też odbiór przesyłek  DHL, InPost w naszym punkcie przesyłek BOXWADi, czyli przesyłka może iść do Twojej firmy lub do naszego punktu nadawania przesyłek BOXWADi Bielsko-Biała.

Z naszym punktem nadawania przesyłek DHL, InPost - BOXWADi, możesz współpracować okazjonalnie, wysyłając Koperty do 1 kg oraz paczki do 50 kg.
Możesz też nadawać i odbierać przesyłki po terenie Polski i przesyłki zagraniczne na cały świat.

Jeśli swobodna forma współpracy Ci odpowiada, może i Twoi klienci docenią fakt, że mogą nadawać za Twoim pośrednictwem przesyłki w sprawdzonej firmie!
Przesyłki mogą być opłacane raz w tygodniu, raz w miesiącu - wtedy podpisujemy formalną umowę.

Co ważne, wszystkie przesyłki DHL, InPost - BOXWADi mają możliwośc ubezpieczenia, a cenne przesyłki możesz ubezpieczyć nawet do kwoty: 50.000 PLN.

Koperty DHL - BOXWADi, nie mogą być nie cięższe niż 1 kg i mieć maksymalne wymiary: 35 cm x 26 cm x 3 cm
Paczki DHL, które nadajesz w WADi Bielsko-Biała, powinny mieć rozmiar max: 60 cm x 60 cm x 120 cm oraz wagę do 31,5 kg.

W BOXWADi istnieje też możliwość dostawy przesyłek DHL, InPost do konkretnej godziny: 9:00, 12:00 lub w Sobotę, jest to dostępne tylko w wybranych miastach, przeważnie większych miastach.
Nowością są przesyłki DHL odbierane w godzinach: 18:00 - 22:00 wygodnie po pracy, jest to usługa za dodatkową dopłatą.
Plik PDF do pobrania:
BOXWADi.com - Współpraca.
Zapraszamy do współpracy.
  • określ wymiary paczki
  • uzupełnij dane wysyłki
  • wybierz formę płatności
  • wydrukuj list przewozowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.